Przedpokoju

Najczęściej najmniejszym powieszczeniem w bloku lub domu jest przedpokój, jego wielkość nie pozostaje bez znaczeni w momencie, gdy rozpoczniemy dobór mebli do niego. najczęściej mały i podłużny powoduje, że bardzo trudno dobrać optymalne meble.

 • Duże szafy do przedpokoju

  Nic tak nie rozwiazuje problemu braku miejsca na odzież jak duża szafa, w której pomiścić można zarówno ubrania wierzchnie jak też inne typy odzieży. Duże szafy nie nalezą do mebli, które można postawić w dowolnym miejscu, jednak przedpokuj jest  dla nich idealnym miejscem.

 • Garderoba Figo

  Przedpokój to pomieszczenie, które z reguły wymaga od osób je wyposażających wybrania mebli, które zmieszczą się w jego wnętrzu oraz zapewnią odpowiednią funkcjonalność. Do takich mebli należą dostęne na rynku garderoby do przedpokoju. Są to najczęściej meble łączące w sobie funkcjoanlność kilku innych, jak szafy, szafki na obuwie oraz wieszaka i lustra.

 • Garderoby do przedpokoju

  Garderoba jako wielofunkcyjny mebel pojawił się bardzo dawno temu, dziś jednak tworzone sącoraz bardziej praktyczne rozwiązania, w których zamaist półek możemy znaleźć kosze na obuwie, wysuwane szuflady i wiele innych pomysłów.

 • Szafki na obuwie

  Coraz częściej w przedpokojwach naszych domów gości bardzo przktyczny mebel jakim jest szafka na obuwie. Tradycyjny mebek posiadał nieduże półki, na któych można było ułożyć obuwie.

 • Wieszaki na ubrania

  Propozycje wieszaów i innych mebli pozwalających na tymczasowe umieszczenie odzieży wierzchniej w takim miejscu, które jest łatwo dostępne dla wszystkich, zarówno domowników jak też gości.