Nieduże narożniki rozkładane

Narożniki » Nieduże narożniki rozkładane

Narożnik pokojowy to rozwiązanie praktyczne i bardzo często stosowane szczególnie praktyczny i funkcjonalny jest on w sytuacji gdy musimy go umieścić w niedużym pomieszczeniu jakim jest pokój dzienny w bloku, i dla przykładu na powierzchni 12 metrów kwadratowych, próbujemy stworzyć miejsce do wypoczynku dla swojej rodziny, w którym jej członkowie będą mogli razem oglądać ulubiony serial. W takiej sytuacji kanapa narożna okazuje się rozwiązaniem najlepszym, które w sposób najbardziej optymalny pozwoli wykorzystać powierzchnię pokoju.

Małe narożniki rozkładane doskonale spełniają w takie sytuacji swoją rolę, zapewniając wygodne miejsce dla siedzących jednocześnie pozwalają na zagospodarowane w wydajny sposób narożnika pokoju.

Jedną z takich kanap narożnych jest doskonale się prezentujący narożnik Viva, posiadający bardzo wygodne materace oraz praktyczną funkcję spania opartą na sprężynach bonelowych, sprawiają że jest to wyjątkowo atrakcyjna opcja dla meblujących salon. Nieduże wymiary sprawiają, że kanapę można wcisnąć praktycznie do każdego pomieszczenia.

 

Inną propozycją jest narożnik Orys, który mimo niedużych rozmiarów daje możliwość posadzenia na nim kilku osób. Atrakcyjna cena sprawia, że jest często wybierany przez osoby z mniejszym portfelem, młode i szukające praktycznego i wygodnego rozwiązania