Łóżka dziecięce wygodne i tanie

  • łóżko cyferki
    łóżko cyferki
  • Łożko Fifi
    Łożko Fifi
  • Łóżko kamil
    Łóżko kamil

 

Bardzo szeroki wybór łóżek dla dzieci i młodzieży to ostatnio wprowadzony asortyment, jaki znalazł się na stronie sklepu internetowego ArtBo. Wśród propozycji znajdziemy między innymi łóżka z drewna oraz płyty meblowej. Wszystkie produkty posiadają zaokrąglone narożniki oraz nisko umieszczone podstawy dla materacy co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Meble wykonane są w sposób estetyczny i funkcjonalny. Łóżka posiadają barierki boczne, które gwarantują bezpieczeństwo, szczególnie dla młodszych użytkowników.

 Meble wykonane są z płyty meblowej malowanej atestowanymi farbami dopuszczonymi do użytku w produktach dla dzieci i młodzieży.

Oferowane łóżka w komplecie posiadają materace piankowe, piankowo-kokosowe, trzy warstwowe kokosowo-piankowe z warstwą gryki oraz nowość materace piankowe strefowe o bardzo dobrych właściwościach ortopedycznych, co zapewnia wygodny i zdrowy sen najmłodszych użytkowników.

Oferowane łóżka dziecięce dostępne są w kilku wariantach wymiarowych, począwszy od najmniejszego rozmiaru 140 cm na 70 cm skonczywszy na łóżku pełnowymiarowym 200 cm na 90 cm, którego może używać również osoba dorosła.

Oto kilka propozycji, które wybraliśmy aby zaprezentować w celu lepszego wyobrażenia, co możemy znaleźć na stronach tego sklepu.

łóżko dziecięce łóżko dziecięce łóżko dziecięce