Dzień dziecka za pasem

  • łóżka dziecięce
    łóżka dziecięce
  • łóżka dziecięce
    łóżka dziecięce
  • łóżka dziecięce
    łóżka dziecięce

 

Planując zakup prezentu dla dziecka być może warto w okresie poprzedzającym święto najmłodszych zastanowić się nad wybraniem nowych mebli do pokoju Naszych pociech.

Tak się składa, ze w tym okresie bardzo wile sklepów organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne, o których można dowiedzieć si odwiedzając ich strony oraz śledząc profile na portalach społecznościowych. Nierzadko proponowane upusty to bardzo atrakcyjne nawet kilku procentowe obniżki, które pozwalają na zaoszczędzenie kilkudziesięciu a nawet ponad stu złotych. Obniżki często dotyczą wybranych produktów, ale zdarza się też, że nakładane są na cały asortyment. Sprawdzając jeden z sklepów internetowych z meblami dla dzieci znalazłam obniżkę 5% co w przypadku całego zestawu o wartości nieco ponad dwa tysiące złotych pozwala zaoszczędzić ponad 100 zł. Te pieniądze mogą być wykorzystane na zakupienie dodatkowego prezentu.

Jedną z ciekawszych propozycji z tej grupy są meble dziecięce Smyk, cechujące się dobrą jakością oraz spokojną kolorystyką, pozwalają na stworzenie różnych zestawów.